Lodžie WINDOWSLIDE – rámová lodžie posuvná

Prémiový systém zasklení lodžií má název WINDOWSLIDE. Jedná se o posuvný rámový systém, který je zajímavou cenovou alternativou ke klasickým posuvným dveřím z dražších okenních systémů. Lodžii WINDOWSLIDE můžete použít v jakémkoli místě exteriérového nebo interiérového přepažení stavby.

Systém rámového posuvného zasklení WINDOWSLIDE je určený pro dodatečné zasklení balkonů a lodžií, či jako konstrukce opláštění verand a zimních zahrad. Praktické využití rovněž nalézá jako variabilní interiérové příčky v bytových nebo komerčních prostorách.

Posuvné křídlo je tvořeno hliníkovým rámem a výplní, nejčastěji čirým jednoduchým sklem, izolačním dvojsklem, nebo bezpečnostním sklem. Jako výplň je dále možno použít jakékoliv alternativní náhrady v podobě polykarbonátu, plexiskla, nebo kompozitních desek.

Lodžie WINDOWSLIDE - detail pantu Lodžie WINDOWSLIDE - provedení s příčkami

Křídla se pohybují po spodní nosné kolejnici a horní vodící kolejnici v provedení 2 – 8 dílná, v krajních polohách dojíždí do koncového dorazového profilu, který zajišťuje těsnost a rovinnost s ostěním.

Případně dešťová voda je z kolejnic odvedena propracovaným drenážním systémem. Jednotlivá křídle se zasouvají postupně za sebe, čímž vytvoříme při odsunutí všech křídel otevření až 75% plochy. Mezi jednotlivými křídly i po jejich obvodu je osazeno těsnění, které efektivně chrání vnitřní prostor před větrem, deštěm, prachem a hlukem.

Lodžie WINDOWSLIDE - zimní zahrada

Při zavírání (zasouvání) systému stačí uchopit pouze první křídlo za madlo – ostatní se uzavřou automaticky. V případě potřeby je možno, po uvolnění pojistky, všechnya křídla vysadit. V základním provedení dodáváme systém opatřený kvalitní povrchovou úpravou – komaxit v bílé barvě RAL 9003.


Ryzí lodžie WINDOWSLIDE
typ provedení: rámový
systém otevírání: posuvný – zásuvný
typ zasklení: 6 mm kalené
izolační dvojsklo
bezpečnostní sklo
polykarbonát
typ zavěšení: hliníková slitina celý rám
Barevné provedení: RAL nástřik
Maximální rozměry křídla: 1250 x 2000 mm
Uzamykatelné: ano
Vhodnost použití: balkony, lodžie, terasy, velké stěny, zimní zahrady
Záruka: 60 měsíců

Dle požadavků je možné profily opatřit libovolným odstínem dle škály RAL tak, aby se co možná nejlépe začlenili do charakteru budovy.