Lodžie KLASIK – bezrámová lodžie posuvně otočná

V Česku nejoblíbenější systém zasklení lodžií má jméno KLASIK. Jednoduché a funkční řešení bezrámového zasklení lodžie posuvně – otočné, si velmi rychle získalo oblibu již v počátcích svého vývoje díky své bezúdržbovosti a snadné obsluze…

Systém bezrámového zasklení lodžie typu KLASIK je nejrozšířenějším systémem zasklení na českém trhu. Při vývoji tohoto systému jsme vycházeli především ze zkušenosti zákazníků z let minulých a jeho design a funkčnost jsme navrhli tak, aby odpovídal dřívějším designovým trendům.

Díky tomu se nemusíte obávat zvolit náš systém, a vzhled nové lodžie tak bude odpovídat starším typům, již instalovaným na Vašem bytovém domě.

Systémem KLASIK je možné zasklívat lodžie, rovné, rohové, předsunuté, nebo lodžie bez stropního panelu. Systém je řešen jako zavěšený, s možností pohybu jednotlivých skleněných dílců do stran, kde se jednoduchým způsobem otočí a následně zajistí.

Lodžie klasik zaaretovaná  Lodžie Klasik otevřená Lodžie KLASIK stropní zavěšení Lodžie KLASIK systém zábradlí

Zavěšení je tvořeno kolejničkou z hliníkové slitiny, která je na požadované straně pro otáčení skel upravena do tvaru připomínajícího písmeno „D“. Tato úprava zajistí pohodlné otočení jednotlivých skleněných dílců k boční zdi. Tuto úpravu pro otáčení skel je možno vytvořit na libovolné straně, popřípadě na obou stranách.

Skleněná výplň je tvořena tvrzeným sklem o tloušťce 6 mm. Výroba tvrzeného skla spočívá v zakalení již jinak připravených skleněných dílců. Tímto procesem získává dané sklo na pevnosti v ohybu, je také zvýšena jeho odolnost proti rozbití a při případné destrukci nedochází k tvorbě nebezpečných střepů. Skleněná výplň je na horním a spodním okraji zasazena do hliníkových lišt, na kterých jsou upevněny další komponenty pro funkci systému. Spodní kluzné vedení je tvořeno opět hliníkovým výliskem. Zasklením lodžie systémem KLASIK se zvyšuje několikanásobně ochrana majetku a to zejména v nižších podlažích.


Ryzí lodžie KLASIK
typ provedení: bezrámový
systém otevírání: posuvně – otočný
typ zasklení: 6 mm kalený
typ zavěšení: stropní
Maximální rozměry křídla: 700 x 2000 mm
Uzamykatelné: ano
Vhodnost použití: bakony, lodžie, terasy

 

K systému KLASIK jsme schopni dodat celou řadu přídavného příslušenství (sušák na prádlo, horizontální a vertikální žaluzie, parapety, a jiné…) Pokud máte na balkoně zábradlí v dezolátním stavu, neváhejte a zvažte výměnu starého zábradlí za nové elegantní, které Vám dodáme na klíč spolu s novou lodžií KLASIK!