Lodžie SLIDE – bezrámová lodžie posuvná

Uvažujete o zasklení lodiže, ale nemáte v interiéru dostatek prostoru na zbyt? Zvolte lodžiový systém SLIDE! Systém několika na sobě nezávislých skleněných tabulí, z nichž se každá posouvá po své kolejnici, má jméno SLIDE…

Systém bezrámového zasklení typu SLIDE je určen pro dodatečné zasklení balkonů, lodžií, verand a teras přímých, či rohových. Díky použití bezpečnostních skel typu ESG 6mm (Esgral), je systém velmi stabilní a snadno obsluhovatelný.

Jednotlivá křídla se pohybují na ložiscích po spodní nosné kolejnici a horní vodící kolejnici a v krajních polohách dojíždějí do koncového drazového profilu, který zajišťuje těsnost a rovinnost s ostěním. Případná dešťová voda je z kolejnic odvedena propracovaným drenážním systémem.

Lodžie SLIDE posunutá do strany Lodžie SLIDE samostatný dílec

Jednotlivá křídla se zasouvají postupně za sebe, čímž docílíme až 75% průchodností otvoru. Všechny díly jsou po obvodu osazeny těsněním, které které efektivně chrání vnitřní prostor před větrem, deštěm, prachem a hlukem.

Jeho přednosti oceníme všude tam, kde nám stavební podmínky a estetické požadavky neumožní použití rámového způsobu zasklení. Silnou stránkou systému SLIDE je i jeho cenová dostupnost a použití pro zasklení i poměrně velkých stěn.

Lodžie SLIDE - ukázka zasklení

Lodžie SLIDE je velmi variabilní ve svých možnostech nasazení. Systém je k dispozici od dvou do osmikolejného provedení a v délce je možno kombinovat nekonečně mnoho systémů dohromady. V globále tak neexistuje stavba, na přepažení jejíž délky by nebylo možné tento systém vyrobit a dodat.

Veškeré konstrukční prvky systému SLIDE jsou vyrobeny z hliníkové slitiny, opatřené práškovým vypalovaným lakem – KOMAXIT. Tyto díly je možné dodat na přání v nejrůznějších odstínech RAL. Ve standardu dodáváme v barevném provedení RAL 9003 bílá.


Ryzí lodžie SLIDE
typ provedení: bezrámový
systém otevírání: posuvný – zásuvný
typ zasklení: 6 mm ESG bezpečnostní
typ zavěšení: hliníková slitina
Barevné provedení: RAL nástřik
Maximální rozměry křídla: 1250 x 2000 mm
Uzamykatelné: ano
Vhodnost použití: balkony, lodžie, terasy, velké stěny
Záruka: 60 měsíců

 

Montáž systému SLIDE trvá zpravidla 4 – 8 hodin a k montáži není potřeba lešení, neboť probíhá z vnitřní strany. Systém je bezúdržbový a dlouhodobě funkční.